HAKKIMIZDA

Anasayfa -> Hakkımızda

Şirket Bilgileri

Firmamız geçmişten gelen deneyim ve bilgi birikimiyle ısıtma, soğutma, yangın ve havalandırma tesisatları alanlarındaki faaliyetlerini Ankara 'da bulunan merkez ofisinden sürdürmektedir.

Firmamız yılların verdiği bilgi, tecrübe ve cesaretle, özel proses tesisatlarının farklı fonksiyon ve sınıflarda yapılar için tasarlanarak projelendirilmesi, montaj, devreye alma ve uygulama sonrası servis hizmetleriyle, tesisatın her alanında çözüm ortağınız olmaya taliptir.

Birtes Mühendislik, siz müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri, en optimum fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak ve farklı taleplere en uygun ürünleri sunmak adına, Türkiye’nin dört bir yanından sektörde öncü konumda olan üreticiler ve tedarikçilerle, ulusal ve uluslar arası standartları referans alarak çalışmaktayız.


Misyon

Doğru ekip ile projeleri, hassas tasarım, uygulama kalitesi ve optimum çözümlerle eksiksiz sunarak sektörde öncü ve örnek olmak.

/

Vizyon

Mühendisliğin etkin gücünü kullanarak ürünlerimiz,çözümlerimiz, satış sonrası sağladığımız hizmetlerimiz ile güvenilirlik sağlamak.